Powermat PM-SLU-100T
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Powermat PM-SLU-100T
Powermat PM-SLU-100T
753 - 810 Sk
Nájdených 8 záznamov (zobrazujem 1 až 8)
Cena vrátane DPH
Powermat PM-SLU-100T Spájkovacia stanica 100W
TECHNICKÉ ÚDAJE - Napájanie: 230 V / 50 Hz - Spotreba energie: 100 W - Rozsah teploty spájkovačky: 200°C až 480°C - Teplotná stabilita: ±2°C / ±1°C - Čas na zahriatie: ~20 s - Trieda ochrany: I - Dĺžka napájacieho kábla: 138 cm - Dĺžka prívodného kábla banky: 100 cm - Hmotnosť výrobku: 0,85...
753 Sk
NARADOVNA.SK
Powermat PM-SLU-100T
Powermat PM-SLU-100T
Spájkovacia stanica 100 WKompaktná spájkovacia stanica s výkonom 100 W je určená na presné a pohodlné spájkovanie v dielni, servise aj pri domácich projektoch. Vďaka rýchlemu nábehu teploty a stabilnej regulácii umožňuje bezpečne pracovať aj na náročnejších elektronických aplikáciách. Rozsah nastavi...
Obchod overený zákazníkmi
10405 recenzií
810 Sk
Pro-Tech shop
Spájkovacia stanica PM-SLU-100T
TECHNICKÉ ÚDAJE Napájanie: 230 V / 50 Hz Príkon: 100 W Teplotný rozsah spájkovačky: 200°C až 480°C Stabilita teploty: ±2°C / ±1°C Čas ohrevu: ~20 s Trieda ochrany: I Dĺžka napájacieho kábla: 138 cm Dĺžka kábla rukoväte (kolby): 100 cm Hmotnosť produktu: 0,85 kg Hmotnosť produktu s obalom: ...
1433 recenzií
780 Sk
Tvojbyt.sk
Spájkovacia stanica Powermat 100 W s ohrevným telesom, 200-480 °C
POWERMAT SPÁJKOVACIA STANICA 100W LED ROZSAH 200–480°C SPÁJKOVAČKA PM-SLU-100TSPÁJKOVACIA STANICA POWERMAT  PM-SLU-100T / PM1393⚙️TECHNICKÉ ÚDAJE - Napájanie: 230 V / 50 Hz - Spotreba energie: 100 W - Rozsah teplôt spájkovačky: 200 °C až 480 °C - Stabilita teploty: ±2 °C / ±1 °C - Čas zahrievan...
Obchod overený zákazníkmi
663 Sk
Allegro.sk
Stolová spájkovacia stanica Powermat PM-SLU-100T, 100 W
Rýchle dodanie - Overené recenzie - Pravidlá vrátenia tovaru - Zákaznícka podpora Stolová spájkovacia stanica Powermat PM-SLU-100T, 100 W Objavte spoľahlivosť a výkon stolovej spájkovacej stanice Powermat PM-SLU-100T. S výkonom 100 W a rýchlym zahrievaním je ideálna na presné spájkovanie. Vhodná pr...
358 recenzií
943 Sk
Naše Náradie
Spájkovacia stanica Powermat – 100 W
Profesionálna spájkovacia stanica Powermat PM-SLU-100T s výkonom 100 W je ideálnym nástrojom pre presné elektronické práce, opravy a hobby projekty. Vďaka regulácii teploty od 200 °C do 480 °C a stabilizácii ±2 °C zaručuje presné a výsledky pri spájkovaní rôznych typov súčiastok. Stanica je vybavená...
1 425 Sk
domtextilu.sk
103 recenzií
www.prehozynapostel.sk
Napájacia stanica PowerMat PM-SLU-100T 100 W
Úvodná časť ️ Pájecia stanica PowerMat PM-SLU-100T - presné spájkovanie s výkonom 100 W PowerMat PM-SLU-100T je spoľahlivá spájkovacia stanica s výkonom 100 W, širokým rozsahom nastavení teploty a rýchlym zahrievaním. S rozsahom 200 - 480 °C a stabilnou reguláciou je vhodná na jemné aj náročné spáj...